Books in Hands Bingo 2024

W zeszłym roku, świeżutko nam zakończonym 2023, wraz z przyjaciółkami po raz pierwszy podzieliłyśmy się ze światem naszym ukochanym dzieckiem – książkowym bingo. To wyzwanie czytelnicze, w którym przeczytane książki dopasowujemy do wcześniej przygotowanych tabelek i staramy się osiągnąć bingo.
Kiepskie z nas influencerki, dopiero się uczymy, więc nie do końca wyszło nam tak, jak miało. Jednak nie poddajemy się i w tym roku próbujemy ponownie!

Dlaczego tutaj?

Ten wpis jest wpisem zastępczym, chciałoby się rzec produktem wpisopodobnym.
Dopóki nie zbierzemy naszego czteroczarownicowego sabatu, albo chociaż nie wyczarujemy magicznie kilku wspólnych chwil online, na naszym właściwym, książkowym blogu nie pojawi się opis tegorocznego bingo. Uwierzcie mi, to naprawdę nie jest łatwe zadanie, bo tylko jedna z nas dysponuje Zmieniaczem Czasu i nie chce się podzielić. Ale spokojnie, wszystko będzie jak trzeba!

Nie możemy się jednak doczekać momentu, kiedy poślemy w świat nasze najnowsze plansze. Jesteśmy z nich dumne (szczególnie ja, bo zajmowałam się grafikami) i co tu kryć, łakniemy pochwał… Czas płynie nieubłaganie, styczeń właśnie rozpoczął swój szósty dzień, coś czytacie, a tu wyzwanie nie gotowe. Znamy ból oczekiwania i chcemy go Wam oszczędzić.

Zatem idziemy na kompromis – na właściwy wpis, opowiadający o tym jak tworzyłyśmy tegoroczne bingo i jak jedna drugiej podkładała chrumkające zwierzę i jak bardzo starałyśmy się, żeby wszystko było uczciwie pomieszane, nieco poczekacie, ale za to już teraz przedstawiamy nasze plansze!

Plansze BiH Bingo 2024

Opis tego, jak to wszystko działa i co się z czym je, jest TUTAJ (klik), bo w sumie nie za dużo zmieniło się od poprzedniego roku.
A tutaj można pobrać plik .pdf z najnowszą edycją naszego czytelniczego wyzwania:


Podrzucamy również pierwszą z dodatkowych plansz z bingo sezonowym. Na początek idzie oczywiście zima. Sponsoruje ją Menka, która właśnie zimą się urodziła (już teraz życzymy jej wszystkiego najlepszego!).
Zima do pobrania tutaj:


W tej chwili pozostaje nam zatem tylko jedno – zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!
Oznaczajcie nas na instagramie: @books.inhands oraz #bihbingo

Do zaczytania!
W imieniu całego zespołu Books in Hands,
Qulleczka